Víno z Čejkovic

Začněte prázdniny v Čejkovicích 2022

Každoročně ve dnech 5. a 6. července můžete zavítat opět k nám do Čejkovic, kdy pro Vás v tyto dva horké, sváteční letní dny budou otevřeny vybrané sklepy

- Víno U Libora, Hlinecký, Hřiba Stanislav, Konečný Stanislav, Mezi Sklepy, Pastorek, Sklep Na Bařině, Radocha, Sýkora, Jakub ŠAMŠULA vinařství, Škrobák, Vinařství Tomáš Veverka, Víno Červenka

Můžete tak zavítat přímo na návštěvu do výrobních prostor, ochutnat ve skleničce jedinečný rukopis každého vinaře, zchladit se, okusit dobrá vína, zakousnout něco dobrého a pozvolna pozorovat zapadající horké slunce za obzor.

V době od 14:00 do 19:00 můžete navštívit vybraná vinařství. Degustace vzorků u vinaře stojí jednotně 200 kč. Vína, která vám budou chutnat si můžete ihned zakoupit.

V tyto dny pro Vás bude také volně přístupný místní bylinkový ráj Sonnentor a výrobní prostory ve vinařství Sýkora. Po domluvě možno také prohlídky Templářských sklepů a místního domku T.G.Masaryka, který v Čejkovicích žil - kdy jindy si připomenout kus historie, než-li ve státní svátky.

K dobrému vínu patří také dobré jídlo, proto v tyto dva dny budete mít možnost ochutnat místní speciality, které Vám rádi nabídnout ve vinárně U Templářských rytířů, v místním Hotelu Zámek Čejkovice, restauraci Kuželna, Zemědělská a.s. Čejkovice Čejka Café.

V neděli 4. července posezení u cimbálové muziky před VINNÝM BAREM. 
Začátek akce v 19. hodin. K tanci a poslechu bude hrát CM Lašár

Začněte prázdniny u nás a přijeďte se přesvědčit, že slunce zapadá i v Čejkovicích.