Víno z Čejkovic

Začněte prázdniny v Čejkovicích 5. a 6. července 2022

Každoročně ve dnech 5. a 6. července můžete zavítat opět k nám do Čejkovic, kdy pro Vás v tyto dva sváteční letní dny budou otevřeny vybrané sklepy.

Můžete tak zavítat přímo na návštěvu do výrobních prostor, ochutnat ve skleničce jedinečný rukopis každého vinaře, zchladit se, zakousnout něco dobrého a užít si letní atmosféru naší vinařské obce.

V době od 14:00 do 19:00 můžete navštívit vybraná vinařství. Degustace vzorků u vinaře stojí jednotně 200 Kč. Vína, která vám budou chutnat, si můžete ihned zakoupit.

V tyto dny pro Vás bude také volně přístupný místní bylinkový ráj Sonnentor a výrobní prostory ve vinařství Sýkora. Po domluvě možno také prohlídka Templářských sklepů a místního domku T. G. Masaryka, který v Čejkovicích žil během svého dětství.

K dobrému vínu patří také dobré jídlo, proto v tyto dva dny budete mít možnost ochutnat místní speciality, které Vám rádi nabídnout ve vinárně U Templářských rytířů, v místním Hotelu Zámek Čejkovice, v restauraci Kuželna, v Zemědělské a.s. Čejkovice a v Čejka Café.

4. července navíc můžete posedět u cimbálové muziky před VINNÝM BAREM. 
Začátek akce v 19. hodin. K tanci a poslechu bude hrát CM Lašár.