Víno z Čejkovic

Den otevřených sklepů 31. srpna 2024

Na konci prázdnin vám otevřeme dveře do našich vinařství, necháme vás nahlédnout do výrobních prostor a vy budete moci ochutnat vína, která jsme vyrobili s láskou k našemu řemeslu.

 

Online prodej vstupenek: https://www.vinozcejkovic.cz/shop (na pokladnách možno vyzvednout/uplatnit již v pátek od 17 do 21 hodin)

Vstupné: 1200 Kč (v ceně zahrnuta neomezená konzumace vína ve 28 vinařstvích, poukaz na nákup vín v hodnotě 600 Kč, taštička s degustační skleničkou na víno a katalog k akci s mapkou sklepů)

 

Program:

Sobota 31.8.2024

10:00 – slavnostní zahájení na nádvoří zámku

10:00 – 19:00 – pěší putování po otevřených vinných sklepech 

20:00 – 00:00 – posezení u cimbálové muziky VOJARA na nádvoří zámku

Neděle 1.9.2024

9:00  12:00  nákup vín v jednotlivých vinařstvích

 

Doprava z okolích obcí do Čejkovic:

Víme, že ubytovací kapacity v Čejkovicích někdy nestačí a vy využíváte penziony v Mutěnicích, Čejči, Velkých Bílovících apod. Protože víno je alkohol a je nám jasné, že řídit se vám chtít nebude, zajišťujeme pro vás v den konání akce autobusovou kyvadlovou dopravu ZDARMA.

a) z Podivína – odjezd autobusu od vlakového nádraží v 8:45

b) z Velkých Bílovic – odjezd v 9:00 z parkoviště od obecního úřadu a 9:05 z parkoviště mezi sklepy u silnice vedouci do Čejkovic (Vinařství Velké Bílovice), v případě velkého zájmu pojede autobus kyvadlově

c) z Čejče – odjezd autobusu v 9:00 z autobusové zastávky u obchodního domu

d) z Mutěnic – odjezd v 9:15 od hlavní autobusové zastávky v centru obce

ZPĚT směr Velké Bílovice, Podivín a Mutěnice vás autobus odveze ve 20 hodin od čejkovického zámku.

 

Ubytování:

Čejkovice

 Okolní obce: kontakty na ubytování v blízkém okolí Čejkovic.

 

Seznam vinařství: Víno HradilVinařství MichnaVinařství FojtíkVinařství HlineckýVinařství Novotný BílekVinařství Mezi sklepyVíno DomanskýVinařství Bíza ČejkoviceVinařství Vlastimil Konečný a synJ. ŠAMŠULA vinařstvíZemědělská a.s. Čejkovice,Templářské sklepy ČejkoviceSklep na BařiněVíno ČervenkaLibor Veverka - rodinné vinařstvíVíno SýkoraVinařství KonečnýVinařství Vydařelý & HolomáčVinařství VeverkaVinařství ŠkrobákVinařství HřibaVinařství Petr KočaříkVinařství PastorekVíno HerzánVinařství RadochaVíno U Libora, Víno Pavel Hřiba, Hajduch vinařství z Čejkovic.

 

Co ještě v Čejkovicích navštívit: